Odegaard skóroval dvakrát, když Arsenal porazil West Ham

Arsenal v posledním kole zápasů Premier League doma otočil West Ham United 3:1 a nadále si upevňuje svou výhodu v pořadí Premier League. V případě, že West Ham United využil pokutového kopu k postupu o 1 gól, Arsenal dosáhl obratu ve druhém poločase brankami Saky, Martinelliho a Nketiaha.levný dres mbappe

Arsenal vyhrál 10 po sobě jdoucích domácích zápasů Premier League, vstřelil celkem 32 gólů, inkasoval 10 gólů a dokončil 1 čisté konto. Po tomto zápase se Arsenal umístil na prvním místě v žebříčku Premier League s 13 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou v 15 kolech, 7 bodů před druhým Newcastlem a Newcastle odehrál 16 kol. Arsenal vede nad Manchesterem City o 8 bodů, ale Manchester City má o zápas méně.

V tomto kole Premier League porazil Arsenal West Ham 3:1. Góly vstřelili Saka, Martinelli a Nketiah, ale Erdegaard byl po zápase oficiálně vyhlášen nejlepším hráčem hry.

Erdegaard v tomto utkání přispěl 2 asistencemi a velkou měrou přispěl k vítězství týmu. V případě prvního inkasovaného 1 gólu Erdegao v 53. minutě asistoval Sakovi ke skórování a srovnal skóre na 1:1. V 69. minutě přihrál Odegaard, Nketiah se otočil a střílel do vzdálenějšího rohu z pravého horního rohu malého pokutového území, 3 na 1, Arsenal pečetil vítězství 6 gólů, 4 asistence, přímo se podílel na 10 gólech.