První bitva mezi Liverpoolem a Manchesterem United v nové sezóně

První bitva mezi Liverpoolem a Manchesterem United v nové sezóně

Oba týmy, které také hrály proti Liverpoolu, dostaly náhodné zranění Antoine Griezmanna červenou kartu, zatímco úmyslné zranění CRISTIANA RONALDA bylo pouze žlutou kartou. Sporný výrok rozhodčího? Možná. Ale to neopravňuje hráče k takovým výrokům, jakými se právě prezentoval Diego Simeone z týmu Atlético de Madrid. Manchester United porazil Liverpool 5:0. Po zápase staří fanoušci stáli v hledišti a v hlubokém zármutku sledovali stadion. Manchester United pod vlivem CRISTIANA RONALDA neudělal žádný pokrok, ale cítil očekávání, že bude prodchnut dočasným překvapením.

Manchester United pod vlivem CRISTIANA RONALDA pomalu měnil svůj strategický model. Zpočátku si všichni mysleli, že CRISTIANO RONALDO přišel do Manchesteru United jako asistent hráče, ale po několika kolech vynikajícího výkonu CRISTIANA RONALDA s ním trenér Ole Gunnar Solskjær opět jednal jako s jádrem. Fanoušci jsou velmi rádi, že CRISTIANO RONALDO může znovu obléknout dresy Manchester United dresy, ale oživení týmu by nemělo být kladeno na něj. Manchester United má stále mnoho dobrých mladých hráčů, kteří potřebují prostor k růstu, a Ole Gunnar Solskjær by jim měl dát šanci hrát.

Dobrá forma Liverpoolu v této sezóně se opět vrátila a hráči si udrželi velmi dobré tělo. 70letý král Sir Kenny Dalglish vzal na místo Dresy na fotbal, aby podpořil hráče. Byl velmi šťastný, když viděl, jak tým porazil Manchester United. Vzhledem k tomu, že Manchester United a Liverpool představují v Premier League různé významy, zápasy těchto dvou týmů vždy přitahují ke sledování mnoho diváků.